1-2 dagar leverans
100% anonym & säkert
39 kr frakt / Fri över 999 kr
100* dagar öppet köp
5 stjärnor på Trustpilot
Intimleksaker
Hälsotek
Underkläder & Förspel
BDSM
REA
0
Varukorg
Sök förslag
Kategorier
Produkter
Bäst i Test 2026
Upptäck höstens bästa produkter.
Förfina sök
Rensa

Nyheter

143 produkter

Nya produkter ramlar in hos oss hela tiden – och den här sidan samlar allt på ett ställe så att du slipper leta. Vi uppdaterar sortimentet löpande med vibratorer, glidmedel, underkläder och mycket annat från varumärken som Satisfyer, Lovense och We-Vibe. Ser du något du gillar? Beställ idag så har du det hemma inom ett till två dagar, diskret förpackat i en anonym kartong. Har du frågor om någon produkt är vår kundtjänst sexologiskt utbildad och svarar gärna.

Filter & Sortering
Vibrator
Pocket Pussy
Kläder
Glidmedel
Buttplug
Sexkudde
Bindande
Strap On Harness
Nyheter Strap-On-Me - Harness Lingerie Sublime - L - Black
Nyheter Strap-On-Me - Harness Lingerie Sublime - L - Black
Nyhet
Strap-on-me
Strap-On-Me - Harness Lingerie Sublime - L - Black
Lingeri-snygg sele som sitter stadigt och skönt, även när det hettar till. Diskret silikonring Ø 4 cm och smart justering ger säker passform och enkel tvätt.
599 kr
Nyheter NOVA - Solaris - Black
Nyheter NOVA - Solaris - Black
Nyhet
Rocks-Off
NOVA - Solaris - Black
Mjuk, laddningsbar buttplug med 16 lägen som träffar precis rätt och känns fantastisk. Säker passform med smal topp och lång, flärpad bas plus IPX7 vattentät för enkel rengöring.
399 kr
Nyheter We-Vibe - Pivot 2
Nyheter We-Vibe - Pivot 2
Nyhet
We-Vibe
We-Vibe - Pivot 2
Starka motorer med djup, mullrande vibrationer som du styr på knappen eller i appen. Mjuk silikon, vattentät design och upp till 2 timmars njutning utan krångel.
979 kr
Nyheter RFSU - Massage Lube - 200 ml
Nyheter RFSU - Massage Lube - 200 ml
Nyhet
RFSU
RFSU - Massage Lube - 200 ml
Vattenbaserad 3-i-1 gel som ger mjukt, kladdfritt glid och skön fukt. pH-balanserad, kondom- och leksakssäker, ätbar - och 200 ml räcker länge.
129 kr
Nyheter RFSU - Oh Yes! - 40 ml
Nyheter RFSU - Oh Yes! - 40 ml
Nyhet
RFSU
RFSU - Oh Yes! - 40 ml
Värmande, kittlande gel som väcker känsligheten på 10-15 min och tar njutningen upp en nivå. Parfymfri, vattenbaserad och snäll mot kondom och leksaker, med smidig pump för rätt dos.
99 kr
Nyheter Cottelli - Bunny Body - S
Nyheter Cottelli - Bunny Body - S
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - Bunny Body - S
Matt svart finish och mjuk stretch som formar kurvorna och sitter skönt hela kvällen. Löstagbara strumpeband, öron och choker gör looken lekfullt flexibel.
879 kr
Nyheter Fleshlight - Fleshskins Grip - Blue Ice
Nyheter Fleshlight - Fleshskins Grip - Blue Ice
Nyhet
Fleshlight
Fleshlight - Fleshskins Grip - Blue Ice
Känn hur din lösvagina blir exakt så tajt du vill, med grepphål som du styr i stunden. Mjuk SuperSkin och öppet flöde gör rengöring snabb och njutningen extra nära.
219 kr
Nyheter Cottelli - Nurse Costume - M
Nyheter Cottelli - Nurse Costume - M
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - Nurse Costume - M
Figurnära, halvt transparent dress som framhäver byst, midja och höfter med skön stretch. Justerbara, avtagbara strumpeband håller strumporna på plats och höjer pulsen.
599 kr
Nyheter Womanizer - Womanizer Snap - Crushed Berry
Nyheter Womanizer - Womanizer Snap - Crushed Berry
Nyhet
Womanizer
Womanizer - Womanizer Snap - Crushed Berry
Kontaktlös luftstimulans som smeker klitoris utan friktion för snabb, pålitlig njutning. Kompakt, tyst och vattentät med flera lägen, mjukt munstycke och enkel rengöring.
995 kr
Nyheter WE-VIBE - Shared Touch - Purple
Nyheter WE-VIBE - Shared Touch - Purple
Nyhet
We-Vibe
WE-VIBE - Shared Touch - Purple
Appstyrd vibration du kan finjustera i realtid, nära eller på distans. Mjuk, låg profil för härlig grindkänsla med laddbart, stänksäkert silikon.
1290 kr
Nyheter NOVA - Orbital - Blue
Nyheter NOVA - Orbital - Blue
Nyhet
Rocks-Off
NOVA - Orbital - Blue
Mjuk buttplug med böjd form och 16 vibrationer som träffar rätt, varje gång. Vattentät, uppladdningsbar och med trygg, utsvängd bas för handsfree njutning.
399 kr
Nyheter Strap-On-Me - Leatherette Harness Desirous - OS
Nyheter Strap-On-Me - Leatherette Harness Desirous - OS
Nyhet
Strap-on-me
Strap-On-Me - Leatherette Harness Desirous - OS
Paddad och heljusterbar sele som sitter stadigt och skönt för säkra stötar. Vegansk läderlook som torkas ren snabbt och klarar många heta kvällar.
499 kr
Nyheter Strap-On-Me - Harness Lingerie Sublime - S - Black
Nyheter Strap-On-Me - Harness Lingerie Sublime - S - Black
Nyhet
Strap-on-me
Strap-On-Me - Harness Lingerie Sublime - S - Black
Lyxig spets och mjuk mikrofiber med dold, universal ring som sitter så snyggt som den känns. Stabil hög midja med elastisk passform ger tryggt grepp och mer njutning, längre.
599 kr
Nyheter RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
Nyheter RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
Nyhet
RFSU
RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
Mjukar upp och återfuktar direkt vid torrhet och irritation, helt utan hormoner. Återställer pH-balansen på 7 dagar och hjälper den naturliga floran på köpet.
189 kr
Nyheter You2Toys - Six in a Row 2.0
Nyheter You2Toys - Six in a Row 2.0
Nyhet
You2Toys
You2Toys - Six in a Row 2.0
Stegvis storleksträning från Ø 1 till 4 cm ger trygg kontroll och mindre obehag. Silkeslen, vattentät silikon med ringhandtag gör det lätt att hålla, styra och rengöra.
879 kr
Nyheter Liberator - Wedge
Nyheter Liberator - Wedge
Nyhet
Liberator
Liberator - Wedge
Stadig kil med perfekt lutning som lyfter rätt och gör känslan djupare, enklare och mer exakt. Fast skum som avlastar höfter och rygg, med avtagbart tvättbart överdrag för fräsch lek.
1299 kr
Nyheter Liberator - BonBon
Nyheter Liberator - BonBon
Nyhet
Liberator
Liberator - BonBon
Stadig, handsfree stöd som lyfter bäckenet och ger mer tryck med mindre trötthet. Passar de flesta leksaker och har tvättbart, diskret överdrag för enkel hygien.
1399 kr
Nyheter Liberator - Wedge/Ramp
Nyheter Liberator - Wedge/Ramp
Nyhet
Liberator
Liberator - Wedge/Ramp
Bygg en stadig, flexibel vinkel som ger mer närhet och skönare tryck. Mindre belastning på rygg, höfter och knän, med tvättbart och halksäkert fodral.
2959 kr
Nyheter Cottelli - School Uniform Costume - L
Nyheter Cottelli - School Uniform Costume - L
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - School Uniform Costume - L
Kliv in i en kaxigt söt look som sitter fint och känns mjuk mot huden. Perfekt som set eller mixa delarna för flera heta outfits.
769 kr
Nyheter Hard Night
Nyheter Hard Night
Nyhet
27
Stamina Pax
Hard Night
Den ultimata produkten för män. Nu med mer intensiv och förbättrad formula.
2-styck
10-styck
20-styck
80-styck
160-styck
från
269 kr
Nyheter Womanizer - Liberty 2 - Leopard
Nyheter Womanizer - Liberty 2 - Leopard
Nyhet
Womanizer
Womanizer - Liberty 2 - Leopard
Beröringsfria luftpulser ger intensiva, snabba orgasmer utan att du domnar. Smidig, tyst och vattentät med lock, reselås och 2 mjuka munstycken.
989 kr
Nyheter Zalo - Nave Vibrating Nipple Clamps - Pink
Nyheter Zalo - Nave Vibrating Nipple Clamps - Pink
Nyhet
Zalo
Zalo - Nave Vibrating Nipple Clamps - Pink
Mjuk silikon med djup, tyst vibration ger en härligt pirrande känsla på nolltid. Appstyrning, fjärrkontroll och utbytbara toppar gör allt enkelt, personligt och diskret.
899 kr
Nyheter Arcwave - Ghost - Black
Nyheter Arcwave - Ghost - Black
Nyhet
Arcwave
Arcwave - Ghost - Black
Lösvagina med vändbar silikonsleeve som ger två fräcka känslor i ett. Vattentät, batterifri och superenkel att rengöra för diskret njutning varje gång.
159 kr
Nyheter Liberator - Flip Ramp
Nyheter Liberator - Flip Ramp
Nyhet
Liberator
Liberator - Flip Ramp
Viks smart från diskret sittpuff till stabil ramp - mer komfort och bättre vinklar, utan krångel. Tvättbart mjukt överdrag, fuktskydd och stadig känsla upp till 270 kg.
2399 kr
Nyheter PDX Extreme - Wet Pussies - Super Juicy Snatch XXL
Nyheter PDX Extreme - Wet Pussies - Super Juicy Snatch XXL
Nyhet
PDX Extreme
PDX Extreme - Wet Pussies - Super Juicy Snatch XXL
XXL lösvagina med 24 cm djup och rymlig känsla för extra fylld njutning. Vattenaktiverad självglid och ställbart sug ger lekfullt tajt vakuum, om och om igen.
499 kr
Nyheter Cottelli - School Uniform Costume - M
Nyheter Cottelli - School Uniform Costume - M
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - School Uniform Costume - M
Kaxig, lekfull look i 4 delar som sitter tajt och framhäver dina former. Justerbara hängslen, lårband och choker gör det enkelt att växla mellan sött och syndigt.
659 kr
Nyheter V-Stroker Cindys Butt
Nyheter V-Stroker Cindys Butt
Nyhet
Rebel
V-Stroker Cindys Butt
Lösvagina med tajt, hudnära hylsa och djupt räfflad 24 cm kanal som greppar hårt. Diskret fodral, ingen vibration, avtagbar sleeve och enkel rengöring för snabb njutning.
439 kr
Nyheter Bedroom Fantasies - The Droplet Inflatable Pillow - Black
Nyheter Bedroom Fantasies - The Droplet Inflatable Pillow - Black
Nyhet
Bedroom Fantasies
Bedroom Fantasies - The Droplet Inflatable Pillow - Black
Blås upp på sekunder och packa ner lika snabbt - diskret och lätt att ta med.. Justerbar fasthet ger skön höftlyft, nya vinklar och mindre belastning på rygg och höfter.
499 kr
Nyheter Erektion - Fördröjning och storlek
Nyheter Erektion - Fördröjning och storlek
Bundle Deal
209
Stamina Pax
Erektion - Fördröjning och storlek
Allt i ett kit för att boosta din erektion.Fördröjande spray, mer lust & kräm med + effekt.
349 kr
REA
Tid. Pris:
617 kr
(-43%)
Nyheter Liberator - Fleshlight on a mission
Nyheter Liberator - Fleshlight on a mission
Nyhet
Liberator
Liberator - Fleshlight on a mission
Händerna fria och rätt vinkel för en mer verklighetstrogen känsla och bättre uthållighet. Stabil, halkfri och avtorkningsbar kudde som ger skönt stöd och enkel rengöring.
2189 kr
Nyheter Cottelli - School Uniform Costume - M
Nyheter Cottelli - School Uniform Costume - M
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - School Uniform Costume - M
Lekfull skolstil med kort blus, veckad kjol och slips som sätter stämningen. Ouvert trosa ger snabb, kittlande access utan att avbryta leken.
769 kr
Nyheter Anos - RC Flashing Butt Plug with Vibration
Nyheter Anos - RC Flashing Butt Plug with Vibration
Nyhet
ANOS
Anos - RC Flashing Butt Plug with Vibration
Vattentät buttplug i mjuk silikon med 7 vibrationslägen och smidig fjärrkontroll. Färgglad LED i stoppet och USB-laddning för lek som känns lite extra busig.
549 kr
Nyheter Teazers – Bunny Couple Vibrator with Remote – Pink
Nyheter Teazers – Bunny Couple Vibrator with Remote – Pink
Nyhet
Teazers
Teazers – Bunny Couple Vibrator with Remote – Pink
C-formad passform som kittlar både inuti och mot klitoris för dubbel njutning. Trådlös fjärr ger lekfull kontroll mitt i stunden utan att ni tappar rytmen.
439 kr
Nyheter LoveBoxxx - Naughty & Nice Advent Calendar 2026
Nyheter LoveBoxxx - Naughty & Nice Advent Calendar 2026
Nyhet
Loveboxxx
LoveBoxxx - Naughty & Nice Advent Calendar 2026
24 överraskningar med leksaker, lube, spel och smarta tillbehör, snyggt och diskret paketerat. Lyxig julkänsla och massor av värde i en box - totalt runt 5500 kr.
1495 kr
Nyheter Ouch! - Satin Mask - Pink
Nyheter Ouch! - Satin Mask - Pink
Nyhet
Ouch!
Ouch! - Satin Mask - Pink
Silkeslen, vadderad satin som stänger ute ljuset och maxar pirret på nolltid. Bekväm resår som sitter tryggt, lika bra för lek som för sömn.
99 kr
Nyheter PDX Extreme - Wet Pussies - Super Luscious Lips XXL
Nyheter PDX Extreme - Wet Pussies - Super Luscious Lips XXL
Nyhet
PDX Extreme
PDX Extreme - Wet Pussies - Super Luscious Lips XXL
XXL lösvagina med självslickande känsla, aktiveras med vatten och håller dig blött igång. Djup helskaftskänsla med greppvänligt hölje och ställbart sug för exakt tryck.
499 kr
Nyheter Lovehoney - Advent Calendar Indulge (12 days)
Nyheter Lovehoney - Advent Calendar Indulge (12 days)
Nyhet
Womanizer
Lovehoney - Advent Calendar Indulge (12 days)
12 dagar av nyfiken njutning med 12 kroppsäkra leksaker, lube och wipes i ett kit. Spara stort och testa nya favoriter med mindre krångel och mer pirr.
1299 kr
REA
Tid. Pris:
3349 kr
(-61%)
Nyheter Cottelli - Bunny Body - M
Nyheter Cottelli - Bunny Body - M
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - Bunny Body - M
Matt svart body som smiter åt och lyfter med hög skärning för extra wow-känsla. Komplett med öron, halsband och avtagbara strumpeband för lekfull styling.
879 kr
Nyheter Aria Flip Chaise
Nyheter Aria Flip Chaise
Nyhet
Liberator
Aria Flip Chaise
Flip-mekanismen växlar snabbt från stilren bänk till skön schäslong med stöd där det räknas. Stabil, lätt att torka av och redo för många mysiga stunder, med 12 månaders garanti.
7689 kr
Nyheter Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Nyheter Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Kommer inom kort
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Krämigt, vattenbaserat glid med realistisk finish - fräscht, doftfritt och dermatologiskt testat. Kondomsäkert och leksaksvänligt i generös 250 ml flaska, redo för lek som håller i sig.
237 kr
REA
Tid. Pris:
249 kr
(-5%)
94,8 kr / 100 ml
Nyheter Fist It - Masturbation Glove - Black
Nyheter Fist It - Masturbation Glove - Black
Nyhet
Shots - Fist It
Fist It - Masturbation Glove - Black
Texturerade nubb och smart tumgrepp ger mer känsla med mindre friktion. Mjuk silikon som är vattentät, återanvändbar och enkel att rengöra.
299 kr
Nyheter Ouch! - Satin Mask - Gold
Nyheter Ouch! - Satin Mask - Gold
Nyhet
Ouch!
Ouch! - Satin Mask - Gold
Lyxig, guldfärgad satin som stänger ute ljuset och sätter stämningen direkt. Lätt, mjukt vadderad och med elastiskt band för skön passform och trygg lek.
99 kr
Nyheter PDX Extreme - Wet Pussies - Luscious Lips
Nyheter PDX Extreme - Wet Pussies - Luscious Lips
Nyhet
PDX Extreme
PDX Extreme - Wet Pussies - Luscious Lips
Mjuk lösvagina med saftig, vattenaktiverad glid som bara känns rätt. Klämbar tunnel och läppskön textur ger tät, kåt kontroll och snabb rengöring.
199 kr
Nyheter Cottelli - Nurse Costume - L
Nyheter Cottelli - Nurse Costume - L
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - Nurse Costume - L
Smickrande, figurnära klänning med djup urringning och diskret genomskinlighet för extra pirr. Justerbara och avtagbara strumpeband ger lekfull variation och perfekt passform.
599 kr
Nyheter LELO - Tiani Twist - Lavender
Nyheter LELO - Tiani Twist - Lavender
Nyhet
Lelo
LELO - Tiani Twist - Lavender
Bär den och njut av dubbel stimulans - skönt inuti och pirrigt utanpå. Appstyrd kontroll med 16 nivåer och mjuk, vattentät silikon som följer dig.
1190 kr
Nyheter Teazers – Remote Pleaser Vibrator – Purple
Nyheter Teazers – Remote Pleaser Vibrator – Purple
Nyhet
Teazers
Teazers – Remote Pleaser Vibrator – Purple
Trippel njutning med fjärrkontroll som kittlar klitoris, G-punkt och anus. Välj bland 9 lägen, vattentät och uppladdningsbar i silkeslen silikon.
659 kr
Nyheter Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Nyheter Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Nyhet
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Kameraklar, mjölkig gel med realistisk känsla och snyggt flow, precis när du vill. Oparfymerad, testad och kondom- och leksaksvänlig för tryggt, skönt glid.
149 kr
212,9 kr / 100 ml
Nyheter SEI MIO - Hoodwinked and Kinked - Deprivation Hood with Blackout Panel
Nyheter SEI MIO - Hoodwinked and Kinked - Deprivation Hood with Blackout Panel
Sei Mio
SEI MIO - Hoodwinked and Kinked - Deprivation Hood with Blackout Panel
Totalt mörker som skruvar upp spänningen och gör varje beröring större. Andningsbart tyg och justerbara remmar för en trygg, tajt passform.
299 kr
Nyheter PDX Extreme - Wet Pussies - Juicy Snatch
Nyheter PDX Extreme - Wet Pussies - Juicy Snatch
Nyhet
PDX Extreme
PDX Extreme - Wet Pussies - Juicy Snatch
Lösvagina med tajt, texturerad kanal och sluten topp som suger skönt. Vattenaktiverad glidkänsla och mjuk kropp du klämmer för extra tryck.
199 kr
Nyheter Cottelli - Police Body - S
Nyheter Cottelli - Police Body - S
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - Police Body - S
Glansig wetlook som sitter tajt och skönt, med en look som utstrålar ren auktoritet. Den smarta 3-vägsdragkedjan ger dig full kontroll över hur mycket du visar.
549 kr
Nyheter Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Nyheter Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Nyhet
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Krämig, mjölkvit gel med extra verklighetstrogen look och skön glidkänsla. pH-balanserad, parfymfri och lätt att tvätta bort, funkar med kondom och leksaker.
199 kr
132,7 kr / 100 ml
Nyheter Strap-On-Me - Harness Lingerie Unique - OS - Grey
Nyheter Strap-On-Me - Harness Lingerie Unique - OS - Grey
Nyhet
Strap-on-me
Strap-On-Me - Harness Lingerie Unique - OS - Grey
Lingerikänsla som sitter som en andra hud och känns lika skön som den ser ut. Snabbt att byta mellan olika ringar och leksaker, för mer njutning på nolltid.
499 kr
Nyheter SEI MIO - Feel the Pinch - Adjustable Nipple Clamp Chain
Nyheter SEI MIO - Feel the Pinch - Adjustable Nipple Clamp Chain
Sei Mio
SEI MIO - Feel the Pinch - Adjustable Nipple Clamp Chain
Finjustera trycket exakt med skruv för jämn, kontrollerad känsla varje gång. Mjuka silikonspetsar och nickelritt stål med kedja för lekfulla drag.
189 kr
Nyheter Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Nyheter Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Nyhet
Satisfyer
Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Luftpulser som kittlar klitoris och en böjd stav som hittar G-punkten direkt. Två motorer med många lägen ger precis rätt mix - tyst, vattentät och uppladdningsbar.
649 kr
Nyheter V-Stroker Monique
Nyheter V-Stroker Monique
Nyhet
Rebel
V-Stroker Monique
Tajt, hudmjuk lösvagina med ribbor och knottror som känns löjligt äkta. Diskret hårt fodral, helt tyst och enkel att skölja av när du är klar.
439 kr
Nyheter System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Nyheter System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Nyhet
System JO
System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Frostad cupcake-smak med silkeslent glid - lika gott som det känns. Sockerfri, vegansk och lätt att skölja av, funkar med kondomer och leksaker.
169 kr
281,7 kr / 100 ml
Nyheter Dorcel - Power Ride - Black
Nyheter Dorcel - Power Ride - Black
Kommer inom kort
Dorcel
Dorcel - Power Ride - Black
Motoriserade stötar, tappningar och en bred grindyta ger dubbel njutning, nästan handsfree. Vattentät, kroppssäker och lätt att rengöra för lek som passar precis din rytm.
1044 kr
REA
Tid. Pris:
1099 kr
(-5%)
Nyheter Strap-On-Me - Multi Orgasm Realistic Dildo - Black - M
Nyheter Strap-On-Me - Multi Orgasm Realistic Dildo - Black - M
Nyhet
Strap-on-me
Strap-On-Me - Multi Orgasm Realistic Dildo - Black - M
Strapless dildo som sitter tryggt utan sele och ger dubbel njutning på rätt plats. Tre motorer med 27 lägen och mjuk sugkänsla som får det att pirra länge.
1199 kr
3,8 cm
Nyheter SEI MIO - Pillow Talk - Positional Pillow Support with Restraint Options
Nyheter SEI MIO - Pillow Talk - Positional Pillow Support with Restraint Options
Sei Mio
SEI MIO - Pillow Talk - Positional Pillow Support with Restraint Options
Mjukt kuddstöd med dolda D-ringar — snyggare vinklar, mer kontroll
449 kr
Nyheter V-Stroker Nicolette
Nyheter V-Stroker Nicolette
Nyhet
Rebel
V-Stroker Nicolette
Diskret lösvagina i elegant etui som döljer din hemlighet och väcker fantasin. Djup, hudnära känsla med stadigt grepp och enkel rengöring.
439 kr
Nyheter MyMagicWand - Blue
Nyheter MyMagicWand - Blue
Nyhet
MyMagicWand
MyMagicWand - Blue
Extra kraftfull motor ger djupa, jämna vibrationer i sex lägen som sitter kvar länge. 3,5 m sladd och mjuk silikonhätta gör stunden enkel, intensiv och fräsch.
989 kr
Nyheter Teazers – Clitoral Tong Vibrator – Pink
Nyheter Teazers – Clitoral Tong Vibrator – Pink
Nyhet
Teazers
Teazers – Clitoral Tong Vibrator – Pink
Tungformad stimulator som kittlar klitoris med fokuserade vibrationer för wow-känsla. Liten, laddningsbar och silkeslen silikon för diskret njutning när du vill.
439 kr
Nyheter System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Nyheter System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Nyhet
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Söt jordgubb-lemonadsmak med svalkande kick som gör stunden ännu skönare. Sockersfri, tjock gel som stannar på plats och kommer i smidig 30 ml tub.
199 kr
663,3 kr / 100 ml
Nyheter PDX Plus - Perfect 10 Torso - Light
Nyheter PDX Plus - Perfect 10 Torso - Light
Nyhet
PDX Plus
PDX Plus - Perfect 10 Torso - Light
Mjukt, hudlikt material som rör sig sensuellt och ger djup, skön stimulans. Stabil tyngd och platt bas för händerfri njutning i fler heta vinklar.
3499 kr
Nyheter SEI MIO - Pretty Thighed Up - Thigh, Wrist and Ankle Restraint
Nyheter SEI MIO - Pretty Thighed Up - Thigh, Wrist and Ankle Restraint
Sei Mio
SEI MIO - Pretty Thighed Up - Thigh, Wrist and Ankle Restraint
Silkesmjuka, justerbara muddar och stabila remmar ger trygg, skön total kontroll. Snabbt kardborresläpp och nickelfria detaljer gör det enkelt att pausa när du vill.
599 kr
Nyheter Cottelli - School Uniform Costume - S
Nyheter Cottelli - School Uniform Costume - S
Nyhet
Cottelli Costumes
Cottelli - School Uniform Costume - S
Lekfull skolchic i fyra delar med knytblus, slips och rutig, blixtlåsförsedd minikjol. Öppen gren och stretchig passform gör det enkelt att styla och skönt att bära.
769 kr
Du har sett 66 av 143 produkter.
Fler produkter
Produkten har lagts till i din varukorg
Baserat på din varukorg
Passar perfekt med det
Baserat på din varukorg
Rekommenderat för dig
Trender just nu
Andra kunder köpte just dessa
1-2 dagar leverans
Vi jobbar för att kunna leverera ditt paket inom 1-2 arbetsdagar. Beställer du innan 14.45 skickas ditt paket samma dag.
Instabox DHL Budbee EarlyBird
5-10 dagar leverans
Leveranstiden för denna produkt är 5–10 arbetsdagar. Produkten skickas direkt hem till dig från ett av våra europeiska lager.
DHL GLS FedEx
39 kr frakt / Fri över 999 kr
Våra priser för frakt startar på 39 kr. Vi erbjuder olika leveranssätt och fraktbolag som kan väljas vid beställning. Vid köp över 999 kr får du fri frakt på din beställning.
100% diskret & säkert
Ditt paket skickas i ett diskret och anonymt paket. Avsändaren är anonymiserad på paketet och även i betalningsinformationen. Innehållet i ditt paket kommer inte vara synligt eller tillgängligt för andra.
Anonymt paket
Öppet köp
Du kan returnera dina produkter upp till 30 dagar, så länge de inte har öppnats, använts eller skadats. Om du prenumererar på vårt nyhetsbrev får du en förlängd returrätt på 100 dagar. Du som kund står för fraktavgiften vid eventuell retur.
Det säger våra kunder
Utmärkt
Trustpilot
4.7 av 5.0
11 050 omdömen på
100% Garanti

Vi har utvecklat Mshop Private Collection i nära samarbete med våra kunder. Vi har genom åren samlat in all den feedback som de har gett oss, vilket nu gör det möjligt för oss att lova dig en 100 % nöjd kund-garanti. Detta betyder följande för dig:

  • Om du mot förmodan inte skulle vara nöjd, får du pengarna tillbaka.
  • Du är välkommen att prova och testa produkten. Skulle du, mot all förväntan, inte uppleva den glädje du förväntar dig, är det bara att kontakta vår kundtjänst. Vi ser då till att du får full återbetalning.

Denna garanti gäller i 30 dagar från det att du har mottagit din produkt från Mshop Private Collection.