1-2 dagar leverans
100% anonym & säkert
39 kr frakt / Fri över 999 kr
100* dagar öppet köp
5 stjärnor på Trustpilot
Intimleksaker
Hälsotek
Underkläder & Förspel
BDSM
REA
0
Varukorg
Sök förslag
Kategorier
Produkter
Bäst i Test 2026
Upptäck höstens bästa produkter.
Förfina sök
Rensa

Hälsotek

355 produkter
Filter & Sortering
Glidmedel
Lusttillskott
Kondomer
Intimolja
Massageolja
Rengöring
Potensmedel
Analdusch
Hälsotek Pjur myspray 20ml
Hälsotek Pjur myspray 20ml
Pjur
Pjur myspray 20ml
Ökar känslighet och blodflöde med pirrande effekt inom 60 sekunder. Tysk precision möter skonsamma ingredienser för säker, hygienisk njutning.
199 kr
Hälsotek Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Hälsotek Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Vattenbaserat glid som är snällt mot både kondomer och silikonleksaker, och lätt att tvätta bort. Ger skönare flyt och mindre friktion - bara att fylla på när du vill.
109 kr
72,7 kr / 100 ml
Hälsotek ID Frutopia Pump Raspberry 100ml
Hälsotek ID Frutopia Pump Raspberry 100ml
ID
ID Frutopia Pump Raspberry 100ml
Smaksatt glidmedel med smidig pumpflaska.
159 kr
159 kr / 100 ml
Hälsotek Matchmaker Pheromone Black Diamond 10ml
Hälsotek Matchmaker Pheromone Black Diamond 10ml
Eye Of Love
Matchmaker Pheromone Black Diamond 10ml
En exklusiv feromonparfym designad för att förföra kvinnor.
349 kr
Hälsotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Hälsotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Nyhet
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Saftig apelsin-lime-smak som tar över oönskade smaker och gör stunden fräsch. Kylig, pirrig känsla i tjock gel som stannar kvar och inte rinner.
199 kr
663,3 kr / 100 ml
Hälsotek System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
Hälsotek System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
System JO
System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
Tjockt, vattenbaserat glid som stannar där det ska för mindre kladd och mer flyt. Smart precisionstipp ger enkel dosering, känns mjukt och sköljs av snabbt.
249 kr
207,5 kr / 100 ml
Hälsotek System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
Hälsotek System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
Silkigt glid med fräsch mojito-smak som gör allt lite mer läppvänligt. Kondom- och leksakssäker, kladdfri och lätt att tvätta bort.
159 kr
265 kr / 100 ml
Hälsotek System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
Hälsotek System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
Söt mimosa-smak som gör närheten extra god - och fortfarande vattenbaserad. Säker med kondom och leksaker, utan socker, alkohol och parabener, lätt att skölja bort.
159 kr
265 kr / 100 ml
Hälsotek Le Désir Massage Candle Rose
Hälsotek Le Désir Massage Candle Rose
Le Désir
Le Désir Massage Candle Rose
Doftljus med doft av ros, perfekt för en romantisk weekend
199 kr
Hälsotek Lelo Hex Respect XL 12-Pack Condoms
Hälsotek Lelo Hex Respect XL 12-Pack Condoms
Lelo Hex
Lelo Hex Respect XL 12-Pack Condoms
Tjocklek 0,055-0,060 mm, kondom med hexagonstruktur för ännu säkrare sex
149 kr
12,4 kr / st
19,5 cm
5,8 cm
Hälsotek ID Frutopia Mango Passion 30ml
Hälsotek ID Frutopia Mango Passion 30ml
ID
ID Frutopia Mango Passion 30ml
Vattenbaserat glidmedel med smak av mango och passionsfrukt, perfekt för spännande oralsex!
99 kr
330 kr / 100 ml
Hälsotek Pjur Woman - After You Shave Spray - 100ml
Hälsotek Pjur Woman - After You Shave Spray - 100ml
Pjur
Pjur Woman - After You Shave Spray - 100ml
Skonsam, alkoholfri formula som lugnar huden direkt och motverkar irritation. Kliniskt testad panthenol och aloe vera främjar läkning utan att störa pH-balansen.
149 kr
Hälsotek Skins Condoms Extra Large 8-pack
Hälsotek Skins Condoms Extra Large 8-pack
Skins
Skins Condoms Extra Large 8-pack
XL kondomer för storlek 205x57 mm
119 kr
9,9 kr / st
Hälsotek System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
Hälsotek System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
Sockersöt cocktailsmak utan socker som gör stunden extra lekfull och len. Vattenbaserat glid som är silkesmjukt, kladdfritt och funkar med kondomer och leksaker.
159 kr
265 kr / 100 ml
Hälsotek MIXGLISS Silicone Happy Litchi 50ml
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Happy Litchi 50ml
Silikonbaserat glidmedel och massageolja i ett, med en söt doft av litchi
189 kr
378 kr / 100 ml
Hälsotek The Cleaner Shower Set 15cm
Hälsotek The Cleaner Shower Set 15cm
Toy Joy
The Cleaner Shower Set 15cm
Effektiv analdusch/rengörare som ansluter direkt till ditt bads vattenkran
569 kr
Hälsotek Dreamtoys - Amour - The Secrets Of Love Panty Play Kit
Hälsotek Dreamtoys - Amour - The Secrets Of Love Panty Play Kit
Bundle Deal
Dream Toys
Dreamtoys - Amour - The Secrets Of Love Panty Play Kit
Hjärtformad, tyst vibrator i kroppssäker silikon för diskret, kittlande njutning. Komplett kit med fjärrkontroll och sensuella tillbehör för handsfree-lek.
499 kr
REA
Tid. Pris:
989 kr
(-50%)
Hälsotek Viagel 30 ml For Women
Hälsotek Viagel 30 ml For Women
Cobecco Pharma
Viagel 30 ml For Women
Vårdande orgasmgel med både kylande & värmande effekt för klitoris.
199 kr
Hälsotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Hälsotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Nyhet
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Tjock, vattenmelonfräsch gel med svalkande pirr som stannar där du vill ha den. Sockerfri, vattenbaserad och funkar med kondom och leksaker för trygg njutning.
199 kr
663,3 kr / 100 ml
Hälsotek System JO - Vitalize Balance Intimate Mist - 60ml
Hälsotek System JO - Vitalize Balance Intimate Mist - 60ml
Nyhet
System JO
System JO - Vitalize Balance Intimate Mist - 60ml
Neutraliserar oönskad doft med pH-balanserad, prebiotisk fräschör som känns naturlig. Snabbtorkande rosenspray med aloe och E-vitamin som lugnar och återfuktar i farten.
239 kr
398,3 kr / 100 ml
Hälsotek Pjur myglide 100ml
Hälsotek Pjur myglide 100ml
Pjur
Pjur myglide 100ml
Ger skön värme och ökad känsla med naturlig ginseng och hudvänlig formula. Dermatologiskt testad och säker med kondomer och leksaker.
199 kr
Hälsotek Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Hälsotek Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Beasty Cocks
Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Tjockt, färgat glid som ger extra visuellt pirr och håller leken igång längre. Vattenbaserad, vegansk formula som funkar med leksaker, kondomer och är lätt att skölja av.
219 kr
87,6 kr / 100 ml
Hälsotek Rose Japanese Drip Candle 2 Pcs
Hälsotek Rose Japanese Drip Candle 2 Pcs
TABOOM
Rose Japanese Drip Candle 2 Pcs
Ljus formade som blommor som smälter vid låg temperatur, så att du kan ha de hetaste ljusspelen. Vätskan är varm men bränner inte huden.
249 kr
Hälsotek ID Frutopia Strawberry 30ml
Hälsotek ID Frutopia Strawberry 30ml
ID
ID Frutopia Strawberry 30ml
Vattenbaserat glidmedel med smak av jordgubbar, perfekt för spännande oralsex!
99 kr
330 kr / 100 ml
Hälsotek Cleanscene Rechargeable Auto Douche
Hälsotek Cleanscene Rechargeable Auto Douche
CleanScene
Cleanscene Rechargeable Auto Douche
Automatisk sprayfunktion & vibrationer för ultimat fräschör
989 kr
Hälsotek System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Hälsotek System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Nyhet
System JO
System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Frostad cupcake-smak med silkeslent glid - lika gott som det känns. Sockerfri, vegansk och lätt att skölja av, funkar med kondomer och leksaker.
169 kr
281,7 kr / 100 ml
Hälsotek The Geyser Anal Douche 15cm
Hälsotek The Geyser Anal Douche 15cm
Toy Joy
The Geyser Anal Douche 15cm
Anslut direkt till kranen — enkel och effektiv analhygien
489 kr
Hälsotek Skins Condoms Natural 8-pack
Hälsotek Skins Condoms Natural 8-pack
Skins
Skins Condoms Natural 8-pack
Premiumkondomer för extra säkert skydd och komfort!
119 kr
14,9 kr / st
Hälsotek Braga Menstrual Black Daily
Hälsotek Braga Menstrual Black Daily
Femme Republique
Braga Menstrual Black Daily
Ett bekvämt och miljövänligt alternativ för mensskydd! Bekväma menstrosor i svart, med spetskant för en feminin touch. Skön passform utan läckage, skonsamt för både naturen och din kropp. Finns i storlekarna S, M, L och XL. Absorberingsförmåga motsvarand
S
M
L
XL
249 kr
Hälsotek pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Hälsotek pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Pjur
pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Milt och effektivt glidmedel i en vacker flaska
299 kr
598 kr / 100 ml
Hälsotek Intimina Lily Cup
Hälsotek Intimina Lily Cup
Intimina
Intimina Lily Cup
Kan rullas lika tunn som en tampong Spillsäker kant Formad för att passa din anatomi Håller 28 ml Vad gör Intimina Lily Cup A speciell? Lily Cups vinklae form är skapad för att passa din anatomi perfekt! Dess kanter säkerställer att du får en spill-fri u
S
M
399 kr
Hälsotek Eye Of Love Pheromone Attract Him Natural 10ml
Hälsotek Eye Of Love Pheromone Attract Him Natural 10ml
1
Eye Of Love
Eye Of Love Pheromone Attract Him Natural 10ml
Doftfri formula med koncentrerade feromoner – förstärker din dragningskraft diskret. Perfekt att kombinera med din favoritparfym.
269 kr
Hälsotek Dreamtoys - Amour - The Magic Of Love Wonderful Wand Kit
Hälsotek Dreamtoys - Amour - The Magic Of Love Wonderful Wand Kit
Bundle Deal
Dream Toys
Dreamtoys - Amour - The Magic Of Love Wonderful Wand Kit
Silkeslen wand i kroppssäker silikon som kittlar, pulserar och håller i 90 minuter. Sensuell allt-i-ett-ritual med doftljus, ögonmask, rosblad och lekfulla tillbehör.
499 kr
REA
Tid. Pris:
1019 kr
(-51%)
Hälsotek Jo Nuru Massage Gel 240ml
4
System JO
Jo Nuru Massage Gel 240ml
Nuru Massage - Unik massagegel som ger begreppet helkroppsmassage en helt ny innebörd
299 kr
124,6 kr / 100 ml
Hälsotek Intimina Lily Compact Cup
Hälsotek Intimina Lily Compact Cup
Intimina
Intimina Lily Compact Cup
En kompakt menskopp som passar perfekt att ta med i handväskan
S
M
399 kr
Hälsotek System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
Hälsotek System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
Nyhet
System JO
System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
Lätt, snabbabsorberande fukt som lugnar torrhet - helt utan kladd. pH-balanserad vård med hyaluronsyra, squalane och E-vitamin.
249 kr
415 kr / 100 ml
Hälsotek System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Hälsotek System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Nyhet
System JO
System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Sockerfri apelsin-vanilj med sött bakverksstuk som smakar lika gott som det känns. Silkeslen, klar glideffekt som sköljs av lätt och funkar med kondom och leksaker.
169 kr
281,7 kr / 100 ml
Hälsotek System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Hälsotek System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Nyhet
System JO
System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Silkeslent, vattenbaserat glid med saftig persika och nybakat-ker-gott i smaken. Sockerfri och snäll mot kroppen - funkar med kondomer och sexleksaker.
169 kr
281,7 kr / 100 ml
Hälsotek Light My Fire Caramel Sea Salt Warming Massage Oil 100ml
Hälsotek Light My Fire Caramel Sea Salt Warming Massage Oil 100ml
Bijoux indiscrets
Light My Fire Caramel Sea Salt Warming Massage Oil 100ml
Värmande massageolja med doft & smak av saltkaramell
249 kr
249 kr / 100 ml
Värmande
Hälsotek Pjur - Organic Care
Hälsotek Pjur - Organic Care
Nyhet
Pjur
Pjur - Organic Care
Medicinskt säker och parfymfri kräm som lugnar, återfuktar och stärker barriären. Ren, vegansk formula med hyaluron, sheasmör och niacinamid i smidig pump.
219 kr
438 kr / 100 ml
Hälsotek System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
Hälsotek System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
System JO
System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
Silkeslen, ätbar butterscotch-smak som är skonsam, kladdfri och lätt att skölja av. Kondomsäker, leksaksvänlig glidgel utan socker, parabener eller alkohol.
169 kr
281,7 kr / 100 ml
Hälsotek Braga Menstrual Red Daily
Hälsotek Braga Menstrual Red Daily
Femme Republique
Braga Menstrual Red Daily
Ett bekvämt och miljövänligt alternativ för mensskydd! Bekväma menstrosor i rött, med spetskant för en feminin touch. Skön passform utan läckage, skonsamt för både naturen och din kropp. Finns i storlekarna S, L och XL. Absorberingsförmåga motsvarande 2
S
L
XL
från
237 kr
REA
Tid. Pris:
249 kr
(-5%)
Hälsotek Menstrual Cups Red Large
Hälsotek Menstrual Cups Red Large
Mae B
Menstrual Cups Red Large
2 röda menskoppar i storlek large. 100 % kroppssäker silikon.
189 kr
5,2 cm
4,4 cm
Hälsotek Rianne S Femcare Cherry Cup
Hälsotek Rianne S Femcare Cherry Cup
Rianne S.
Rianne S Femcare Cherry Cup
2-pack med menskoppar, en small och en medium.
299 kr
4 / 4,5 cm
Hälsotek G-vibe Gcup Mystic Noir
Hälsotek G-vibe Gcup Mystic Noir
G-vibe
G-vibe Gcup Mystic Noir
Menskopp som rymmer 20 ml, för dig med litet till medium flöde
299 kr
3,5 cm
Hälsotek JO Gelato White Truffle Lubricant 30ml
System JO
JO Gelato White Truffle Lubricant 30ml
Vattenbaserat glidmedel med smak av vit chokladtryffel. Endast naturliga smaksättare & fritt från socker samt sötningsmedel.
99 kr
330 kr / 100 ml
Hälsotek Eye of Love Bloom Pheromone Parfum Attract Him - Sunny Daze 10ml
Hälsotek Eye of Love Bloom Pheromone Parfum Attract Him - Sunny Daze 10ml
1
Eye Of Love
Eye of Love Bloom Pheromone Parfum Attract Him - Sunny Daze 10ml
Upplev en uppfriskande doft av bergamott, ros och jasmin som förstärker din utstrålning. Diskret, dagtidssäker och lätt att ta med för en fräsch boost när du behöver den.
279 kr
Hälsotek Whirling Spray Red
Hälsotek Whirling Spray Red
1
Seven Creations
Whirling Spray Red
Kupolformat huvud med 360° sprutvinkel – effektivt och skönt
249 kr
Hälsotek You2Toys Total Splash
Hälsotek You2Toys Total Splash
1
You2Toys
You2Toys Total Splash
Smidig och grundlig rengöring direkt i duschen. Enkel kontroll för maximal komfort och säkerhet.
319 kr
11,5
2
Hälsotek Orgasm Drops VIBE! 15ml
Hälsotek Orgasm Drops VIBE! 15ml
1
Orgie
Orgasm Drops VIBE! 15ml
Droppar som ger en snurrande och vibrerande känsla till klitoris. Uppnå snabbare och bättre orgasmer!
249 kr
Hälsotek Pjur Superhero Serum - 20 ml
Hälsotek Pjur Superhero Serum - 20 ml
26
Pjur
Pjur Superhero Serum - 20 ml
Snabbverkande fördröjningsserum som minskar känsligheten - inte njutningen.
179 kr
REA
Tid. Pris:
199 kr
(-10%)
895 kr / 100 ml
Hälsotek ID Frutopia Pump Banana 100ml
Hälsotek ID Frutopia Pump Banana 100ml
1
ID
ID Frutopia Pump Banana 100ml
Smaksatt glidmedel med smidig pumpflaska.
159 kr
159 kr / 100 ml
Hälsotek Cobeco Porn Star Erection Cream 50ml
3
Cobeco
Cobeco Porn Star Erection Cream 50ml
En erektionskräm baserad på naturliga växtextrakt som hjälper till att ge hårdare erektioner
229 kr
458 kr / 100 ml
Hälsotek Hot Twilight Pheromone Natural Men 15ml
Hälsotek Hot Twilight Pheromone Natural Men 15ml
2
Hot
Hot Twilight Pheromone Natural Men 15ml
Maximera din dragningskraft - attrahera henne.
299 kr
Hälsotek Big Boy Golden Delay Gel 50ml
Hälsotek Big Boy Golden Delay Gel 50ml
7
Big Boy
Big Boy Golden Delay Gel 50ml
Kräm med fördröjande effekt
299 kr
598 kr / 100 ml
Hälsotek RFSU Grande Kondomer
Kommer inom kort
31
RFSU
RFSU Grande Kondomer
En stor kondom från RFSU med utsvängd form på toppen. Mått: 190 x 55 mm, med en tjocklek på 0,07 mm.
från
66 kr
REA
Tid. Pris:
109 kr
(-39%)
6,6 kr / st
Hälsotek JO H2O Strawberry Kiss
Hälsotek JO H2O Strawberry Kiss
Kommer inom kort
79
System JO
JO H2O Strawberry Kiss
Upplev smakfull njutning med vårt jordgubbsglidmedel! 🍓 Vattenbaserat, fritt från socker och sötningsmedel, med endast naturliga smaksättare för en ren och härlig upplevelse. Höj din njutning – skaffa din flaska idag! 🌟
123 kr
REA
Tid. Pris:
129 kr
(-5%)
410 kr / 100 ml
Hälsotek Kinky Massage
Hälsotek Kinky Massage
Kommer inom kort
20
Mshop
Kinky Massage
Set med fetishlakan och massageolja, för mer kinky massage med hela kroppen.
332 kr
REA
Tid. Pris:
478 kr
(-31%)
200 x 220 cm
Hälsotek My Size Kondom 64 mm - 10-pack
Hälsotek My Size Kondom 64 mm - 10-pack
Kommer inom kort
16
My size
My Size Kondom 64 mm - 10-pack
Stora & skräddarsydda kondomer för perfekt passform. Mått: 223 x 64 mm, med en tjocklek på 0,07 mm.
113 kr
REA
Tid. Pris:
119 kr
(-5%)
11,3 kr / st
Hälsotek Analdusch Intimate Shower
Hälsotek Analdusch Intimate Shower
Kommer inom kort
40
UniSexy
Analdusch Intimate Shower
Smidig klämflaska med munstycke för nybörjare och vana
189 kr
REA
Tid. Pris:
199 kr
(-5%)
Hälsotek Hårdare och grövre erektion
Hälsotek Hårdare och grövre erektion
Kommer inom kort
91
Mshop Private Collection
Hårdare och grövre erektion
Längre njutning med en grövre och hårdare erektion!
189 kr
REA
Tid. Pris:
398 kr
(-53%)
2,5 / 3 cm
Hälsotek My Size Kondom 60 mm - 10-pack
Kommer inom kort
15
My size
My Size Kondom 60 mm - 10-pack
Skräddarsydda kondomer för perfekt passform. Mått: 193 x 60 mm, med en tjocklek på 0,06 mm.
113 kr
REA
Tid. Pris:
119 kr
(-5%)
11,3 kr / st
Hälsotek Flora Kegel Balls
Hälsotek Flora Kegel Balls
Kommer inom kort
68
YOU
Flora Kegel Balls
Knipkulor för starkare orgasmer. Silkeslent material med metallkulor som aktiverar bäckenmusklerna vid rörelse. Perfekt för förspel, bättre kontroll och ökad njutning. Förebygger inkontinens och stärker kroppen. 3,5 cm i diameter
161 kr
REA
Tid. Pris:
199 kr
(-19%)
3,5 cm
Hälsotek Tight Gel
Hälsotek Tight Gel
Kommer inom kort
28
Viamax
Tight Gel
Kräm som ger en åtstramande känsla samtidigt som den ökar lubrikationen och känsligheten.
från
180 kr
REA
Tid. Pris:
189 kr
(-5%)
1200 kr / 100 ml
Hälsotek Play Massage 2 in 1
Kommer inom kort
10
Durex
Play Massage 2 in 1
2 in 1 – glidmedel och massagegel i ett. Neutral doft och smak, kladdfri och dryg formula med välgörande Aloe Vera. Perfekt för både massage och intimt bruk. Kondomsäker och enkel att använda.
161 kr
REA
Tid. Pris:
169 kr
(-5%)
80,5 kr / 100 ml
Hälsotek Lube Tube Glidmedelsapplikator 2 pc
Hälsotek Lube Tube Glidmedelsapplikator 2 pc
Kommer inom kort
6
California Exotic Novelties
Lube Tube Glidmedelsapplikator 2 pc
Med denna glidmedelsapplikator kan du enkelt föra in och applicera glidmedel inuti vagina och anal.
75 kr
REA
Tid. Pris:
79 kr
(-5%)
Du har sett 66 av 355 produkter.
Fler produkter
Fler Produkter
Du kanske även gillar
Produkten har lagts till i din varukorg
Baserat på din varukorg
Passar perfekt med det
Baserat på din varukorg
Rekommenderat för dig
Trender just nu
Andra kunder köpte just dessa
1-2 dagar leverans
Vi jobbar för att kunna leverera ditt paket inom 1-2 arbetsdagar. Beställer du innan 14.45 skickas ditt paket samma dag.
Instabox DHL Budbee EarlyBird
5-10 dagar leverans
Leveranstiden för denna produkt är 5–10 arbetsdagar. Produkten skickas direkt hem till dig från ett av våra europeiska lager.
DHL GLS FedEx
39 kr frakt / Fri över 999 kr
Våra priser för frakt startar på 39 kr. Vi erbjuder olika leveranssätt och fraktbolag som kan väljas vid beställning. Vid köp över 999 kr får du fri frakt på din beställning.
100% diskret & säkert
Ditt paket skickas i ett diskret och anonymt paket. Avsändaren är anonymiserad på paketet och även i betalningsinformationen. Innehållet i ditt paket kommer inte vara synligt eller tillgängligt för andra.
Anonymt paket
Öppet köp
Du kan returnera dina produkter upp till 30 dagar, så länge de inte har öppnats, använts eller skadats. Om du prenumererar på vårt nyhetsbrev får du en förlängd returrätt på 100 dagar. Du som kund står för fraktavgiften vid eventuell retur.
Det säger våra kunder
Utmärkt
Trustpilot
4.7 av 5.0
11 046 omdömen på
100% Garanti

Vi har utvecklat Mshop Private Collection i nära samarbete med våra kunder. Vi har genom åren samlat in all den feedback som de har gett oss, vilket nu gör det möjligt för oss att lova dig en 100 % nöjd kund-garanti. Detta betyder följande för dig:

  • Om du mot förmodan inte skulle vara nöjd, får du pengarna tillbaka.
  • Du är välkommen att prova och testa produkten. Skulle du, mot all förväntan, inte uppleva den glädje du förväntar dig, är det bara att kontakta vår kundtjänst. Vi ser då till att du får full återbetalning.

Denna garanti gäller i 30 dagar från det att du har mottagit din produkt från Mshop Private Collection.