1-2 dagar leverans
100% anonym & säkert
39 kr frakt / Fri över 999 kr
100* dagar öppet köp
5 stjärnor på Trustpilot
Intimleksaker
Hälsotek
Underkläder & Förspel
BDSM
REA
0
Varukorg
Sök förslag
Kategorier
Produkter
Bäst i Test 2026
Upptäck höstens bästa produkter.
Förfina sök
Rensa

Hälsotek

355 produkter
Filter & Sortering
Glidmedel
Lusttillskott
Kondomer
Intimolja
Massageolja
Rengöring
Potensmedel
Analdusch
Hälsotek Electrogel - 50 ml
Hälsotek Electrogel - 50 ml
Kommer inom kort
6
Elektroshock
Electrogel - 50 ml
Ledande gel som förvandlar e-stim till mer intensiv njutning
94 kr
REA
Tid. Pris:
99 kr
(-5%)
188 kr / 100 ml
Hälsotek My Size Kondom 69 mm - 10-pack
Hälsotek My Size Kondom 69 mm - 10-pack
Kommer inom kort
5
My size
My Size Kondom 69 mm - 10-pack
Extra stora & skräddarsydda kondomer för perfekt passform. Mått: 223 x 69 mm, med en tjocklek på 0,07 mm.
113 kr
REA
Tid. Pris:
119 kr
(-5%)
11,3 kr / st
Hälsotek Slow Sex Clitoral Balm
Hälsotek Slow Sex Clitoral Balm
Kommer inom kort
3
Bijoux indiscrets
Slow Sex Clitoral Balm
Värmande klitoriskräm med smak av kokos som boostar känsligheten med ginseng och L-arginin!
123 kr
REA
Tid. Pris:
199 kr
(-38%)
Hälsotek Durex Ultra Thin 10 st
Hälsotek Durex Ultra Thin 10 st
Kommer inom kort
4
Durex
Durex Ultra Thin 10 st
Kondomer med glidmedel, så tunna att du knappt märker av den!
94 kr
REA
Tid. Pris:
99 kr
(-5%)
9,4 kr / st
Hälsotek My Size Kondom 45 mm
Kommer inom kort
11
My size
My Size Kondom 45 mm
Extra tighta & skräddarsydda kondomer för perfekt passform. Mått: 160 x 45 mm, med en tjocklek på 0,05 mm.
113 kr
REA
Tid. Pris:
119 kr
(-5%)
11,3 kr / st
Hälsotek Woman Warm Cream - 15 ml
Hälsotek Woman Warm Cream - 15 ml
Kommer inom kort
13
Viamax
Woman Warm Cream - 15 ml
Känslighetsökande kräm som ger en värmande effekt och som gör det lättare att uppnå orgasm.
123 kr
REA
Tid. Pris:
149 kr
(-17%)
820 kr / 100 ml
Hälsotek Slow Sex Finger Play Gel 30ml
Hälsotek Slow Sex Finger Play Gel 30ml
Kommer inom kort
2
Bijoux indiscrets
Slow Sex Finger Play Gel 30ml
Slow Sex Finger Play Gel – Stimulerande och vattenbaserad gel med härligt glid och kokosdoft. Perfekt för onani och förspel, kompatibel med kondomer och sexleksaker. Innehåller vårdande aloe vera.
180 kr
REA
Tid. Pris:
189 kr
(-5%)
600 kr / 100 ml
Hälsotek Blush Toy Renewal Powder White 96gr
Hälsotek Blush Toy Renewal Powder White 96gr
Kommer inom kort
2
Blush
Blush Toy Renewal Powder White 96gr
Puder för TPE-leksaker och fleshlights
75 kr
REA
Tid. Pris:
79 kr
(-5%)
Hälsotek Electrode Gel Adhesive
Hälsotek Electrode Gel Adhesive
Kommer inom kort
1
Mystim
Electrode Gel Adhesive
Elektroledande gel som säkrar kontakten – för icke häftande elektroder
180 kr
REA
Tid. Pris:
189 kr
(-5%)
Hälsotek Starwhite West 50 ml
Kommer inom kort
2
Cobecco Pharma
Starwhite West 50 ml
Analblekning i krämform som gör huden ljusare - hjälper mot pigmentering i intimområdet
351 kr
REA
Tid. Pris:
369 kr
(-5%)
Hälsotek Menzstuff 9 Hole Anal Douche Red & black
Hälsotek Menzstuff 9 Hole Anal Douche Red & black
Kommer inom kort
2
Dream Toys
Menzstuff 9 Hole Anal Douche Red & black
9-håls munstycke för effektiv djuprengöring – mjuk, vinklad, 310 ml
237 kr
REA
Tid. Pris:
249 kr
(-5%)
Hälsotek Bull Power Clove Delay Spray 15ml
Hälsotek Bull Power Clove Delay Spray 15ml
Kommer inom kort
2
Cobecco Pharma
Bull Power Clove Delay Spray 15ml
Upplev längre och mer intensiv njutning med denna fördröjningsspray med kylande effekt.
237 kr
REA
Tid. Pris:
249 kr
(-5%)
Hälsotek Analusch och intimdusch Ultimate Douche Blue
Hälsotek Analusch och intimdusch Ultimate Douche Blue
Kommer inom kort
4
California Exotic Novelties
Analusch och intimdusch Ultimate Douche Blue
Smart analdusch ock intimdusch för grundlig rengöring - 2 munstycken ingår
94 kr
REA
Tid. Pris:
99 kr
(-5%)
Hälsotek Tingle All the way
Hälsotek Tingle All the way
Kommer inom kort
2
Mshop
Tingle All the way
Glidmedel med bubblegum smak, orgasmgel och lustökande spray i lyxig presentförpackning
379 kr
REA
Tid. Pris:
437 kr
(-13%)
Hälsotek CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
Hälsotek CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
Kommer inom kort
California Exotic Novelties
CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
Med denna glidmedelsapplikator kan du enkelt föra in och applicera glidmedel inuti vagina och anal.
75 kr
REA
Tid. Pris:
79 kr
(-5%)
Hälsotek Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Hälsotek Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Kommer inom kort
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Krämigt, vattenbaserat glid med realistisk finish - fräscht, doftfritt och dermatologiskt testat. Kondomsäkert och leksaksvänligt i generös 250 ml flaska, redo för lek som håller i sig.
237 kr
REA
Tid. Pris:
249 kr
(-5%)
94,8 kr / 100 ml
Hälsotek System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
Hälsotek System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
Kommer inom kort
System JO
System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
Krämvit och verklighetstroget - för extra het känsla och långvarigt glid.. Skonsam, fri från glycerin och parabener, funkar med kondom och leksaker.
227 kr
REA
Tid. Pris:
239 kr
(-5%)
94,6 kr / 100 ml
Hälsotek Slow Sex Full Body Massage 50ml
Hälsotek Slow Sex Full Body Massage 50ml
Kommer inom kort
Bijoux indiscrets
Slow Sex Full Body Massage 50ml
En massagegel som kan användas ÖVERALLT. Ja, du kan även ha den som glidmedel. Långvarig effekt! Doft av härlig kokos.
237 kr
REA
Tid. Pris:
249 kr
(-5%)
474 kr / 100 ml
Hälsotek Eye of Love Bloom Pheromone Parfum Attract Him - Lilac Dream - 10ml
Hälsotek Eye of Love Bloom Pheromone Parfum Attract Him - Lilac Dream - 10ml
Kommer inom kort
Eye Of Love
Eye of Love Bloom Pheromone Parfum Attract Him - Lilac Dream - 10ml
Förbättra din utstrålning med en sofistikerad lilac-vaniljdoft och innovativ feromonteknik. Perfekt storlek för både resan och vardagen.
265 kr
REA
Tid. Pris:
279 kr
(-5%)
Hälsotek Durex Extra Safe 10 st
Hälsotek Durex Extra Safe 10 st
Kommer inom kort
Durex
Durex Extra Safe 10 st
Extra slitstarka kondomer med minskad risk för sprickor.
64 kr
REA
Tid. Pris:
67 kr
(-4%)
6,4 kr / st
Hälsotek Pjur Woman Toylube - 100 ml
Kommer inom kort
Pjur
Pjur Woman Toylube - 100 ml
Vattenbaserat Glidmedel
1000 kr
1000 kr / 100 ml
Hälsotek Nuru Massage Standard
Hälsotek Nuru Massage Standard
Kommer inom kort
Nuru land
Nuru Massage Standard
Nuru massage Här är oljan till den erotiska Nuru Massage
från
299 kr
119,6 kr / 100 ml
Hälsotek Bad Day Killer Clitherapy Balm
Hälsotek Bad Day Killer Clitherapy Balm
Kommer inom kort
1
Bijoux indiscrets
Bad Day Killer Clitherapy Balm
Klitoris-balm med värmande effekt och boostar blodflödet till klitoris
123 kr
REA
Tid. Pris:
129 kr
(-5%)
1537,5 kr / 100 g
Hälsotek Eye of Love - Bloom Pheromone Parfum Attract Her - Earth's Desire - 10ml
Hälsotek Eye of Love - Bloom Pheromone Parfum Attract Her - Earth's Desire - 10ml
Kommer inom kort
1
Eye Of Love
Eye of Love - Bloom Pheromone Parfum Attract Her - Earth's Desire - 10ml
Förhöj din utstrålning med en kraftfull, jordig doft och vetenskapligt framtagna feromoner. Smidig storlek för enkel användning hela dagen.
265 kr
REA
Tid. Pris:
279 kr
(-5%)
Hälsotek Mshop Care Clean:It Wipes (Satchet)
Hälsotek Mshop Care Clean:It Wipes (Satchet)
3
Mshop Care
Mshop Care Clean:It Wipes (Satchet)
Rengöringsservetter för snabb rengöring av dina sexleksaker
8 kr
Du har sett 66 av 355 produkter.
Fler Produkter
Du kanske även gillar
Produkten har lagts till i din varukorg
Baserat på din varukorg
Passar perfekt med det
Baserat på din varukorg
Rekommenderat för dig
Trender just nu
Andra kunder köpte just dessa
1-2 dagar leverans
Vi jobbar för att kunna leverera ditt paket inom 1-2 arbetsdagar. Beställer du innan 14.45 skickas ditt paket samma dag.
Instabox DHL Budbee EarlyBird
5-10 dagar leverans
Leveranstiden för denna produkt är 5–10 arbetsdagar. Produkten skickas direkt hem till dig från ett av våra europeiska lager.
DHL GLS FedEx
39 kr frakt / Fri över 999 kr
Våra priser för frakt startar på 39 kr. Vi erbjuder olika leveranssätt och fraktbolag som kan väljas vid beställning. Vid köp över 999 kr får du fri frakt på din beställning.
100% diskret & säkert
Ditt paket skickas i ett diskret och anonymt paket. Avsändaren är anonymiserad på paketet och även i betalningsinformationen. Innehållet i ditt paket kommer inte vara synligt eller tillgängligt för andra.
Anonymt paket
Öppet köp
Du kan returnera dina produkter upp till 30 dagar, så länge de inte har öppnats, använts eller skadats. Om du prenumererar på vårt nyhetsbrev får du en förlängd returrätt på 100 dagar. Du som kund står för fraktavgiften vid eventuell retur.
Det säger våra kunder
Utmärkt
Trustpilot
4.7 av 5.0
11 050 omdömen på
100% Garanti

Vi har utvecklat Mshop Private Collection i nära samarbete med våra kunder. Vi har genom åren samlat in all den feedback som de har gett oss, vilket nu gör det möjligt för oss att lova dig en 100 % nöjd kund-garanti. Detta betyder följande för dig:

  • Om du mot förmodan inte skulle vara nöjd, får du pengarna tillbaka.
  • Du är välkommen att prova och testa produkten. Skulle du, mot all förväntan, inte uppleva den glädje du förväntar dig, är det bara att kontakta vår kundtjänst. Vi ser då till att du får full återbetalning.

Denna garanti gäller i 30 dagar från det att du har mottagit din produkt från Mshop Private Collection.