1-2 dagar leverans
100% anonym & säkert
39 kr frakt / Fri över 999 kr
100* dagar öppet köp
5 stjärnor på Trustpilot
Intimleksaker
Hälsotek
Underkläder & Förspel
BDSM
REA
0
Varukorg
Sök förslag
Kategorier
Produkter
Bäst i Test 2026
Upptäck höstens bästa produkter.
Förfina sök
Rensa

Billiga Sexleksaker Rea

780 produkter

Letar du efter ett riktigt bra erbjudande som kan ge dig eller din partner mycket njutning och välmående i vardagen? Då har du kommit till rätt ställe! I vår billiga sexleksaker rea får du alltid upp till 60% rabatt på produkter som är speciellt utvalda för din njutning. Här är du fri att utforska en värld av stimulans där du kan experimentera utan att spendera en förmögenhet.

Filter & Sortering
Vibrator
Dildo
Blowjobmaskin
Guybrator
Pocket Pussy
Appstyrd
Lufttryck
G-punkt
Klitoris
Penis
Anal
Sexleksaker Rea Spel Sängsnack - Utmanande spel, Sanningsspel,  Kompakt kortleksstorlek
18
Hisab Joker
Spel Sängsnack
99 kr
Sexleksaker Rea Sexy 6 Dice Sex - Tärningsspel med 6 unika tärningar och totalt 720 olika kombinationer av sexiga utmaningar.
Sexleksaker Rea Sexy 6 Dice Sex - Tärningsspel med 6 unika tärningar och totalt 720 olika kombinationer av sexiga utmaningar.
3
Creative Conceptions
Sexy 6 Dice Sex
99 kr
Sexleksaker Rea Sexy 6 Dice Kinky - Tärningsspel med BDSM-tema! 6 unika tärningar och totalt 720 olika kombinationer av kinky utmaningar.
Sexleksaker Rea Sexy 6 Dice Kinky - Tärningsspel med BDSM-tema! 6 unika tärningar och totalt 720 olika kombinationer av kinky utmaningar.
3
Creative Conceptions
Sexy 6 Dice Kinky
99 kr
Sexleksaker Rea Our Sex Game - Maxat spel med både frågor och utmaningar som bygger upp mot ett gemensamt klimax.
Sexleksaker Rea Our Sex Game - Maxat spel med både frågor och utmaningar som bygger upp mot ett gemensamt klimax.
2
Creative Conceptions
Our Sex Game
299 kr
Sexleksaker Rea Naughty Nights - Raunchy Dare Dice - För spännande förspel! Slå tärningarna och låt dem bestämma hur du ska tillfredsställa din partner.
Sexleksaker Rea Naughty Nights - Raunchy Dare Dice - För spännande förspel! Slå tärningarna och låt dem bestämma hur du ska tillfredsställa din partner.
2
Creative Conceptions
Naughty Nights - Raunchy Dare Dice
69 kr
Sexleksaker Rea You & Me - Game - Sensuellt spel där du kan välja om du vill ta ut all njutning med en gång eller spela taktiskt och ta hem stovinsten i slutet!
Sexleksaker Rea You & Me - Game - Sensuellt spel där du kan välja om du vill ta ut all njutning med en gång eller spela taktiskt och ta hem stovinsten i slutet!
1
Creative Conceptions
You & Me - Game
199 kr
Sexleksaker Rea Oral Fun - Game - Experimentera med Oralsex och utforska varandra med spännande utmaningar!
Sexleksaker Rea Oral Fun - Game - Experimentera med Oralsex och utforska varandra med spännande utmaningar!
4
Creative Conceptions
Oral Fun - Game
199 kr
Sexleksaker Rea Fetish Fun - Game - Utforska fetish och BDSM på ett lekfullt sätt med det här spännande spelet för par.
Sexleksaker Rea Fetish Fun - Game - Utforska fetish och BDSM på ett lekfullt sätt med det här spännande spelet för par.
1
Creative Conceptions
Fetish Fun - Game
199 kr
Sexleksaker Rea Fifty Days Of Play - Game - 50 hemliga utmaningar för dig och din partner. Utforska BDSM på ett lekfullt och spännande sätt tillsammans.
Sexleksaker Rea Fifty Days Of Play - Game - 50 hemliga utmaningar för dig och din partner. Utforska BDSM på ett lekfullt och spännande sätt tillsammans.
9
Fifty Shades of Grey
Fifty Days Of Play - Game
199 kr
Sexleksaker Rea Truth Or Dare Erotic Party Edition - Liva upp festen med 69 utmaningar och frågor.
Sexleksaker Rea Truth Or Dare Erotic Party Edition - Liva upp festen med 69 utmaningar och frågor.
1
Tease and Please
Truth Or Dare Erotic Party Edition
269 kr
Sexleksaker Rea Truth Or Dare Erotic Couple(S) Edition - Utmana din kära - bjud in fler om du vågar
Sexleksaker Rea Truth Or Dare Erotic Couple(S) Edition - Utmana din kära - bjud in fler om du vågar
2
Tease and Please
Truth Or Dare Erotic Couple(S) Edition
269 kr
Sexleksaker Rea Let's Talk About Sex - Spelet avslöjar allt om dig och dina motspelares tankar och syn på sex. Let´s talk about sex är ett väldigt roligt spel
Sexleksaker Rea Let's Talk About Sex - Spelet avslöjar allt om dig och dina motspelares tankar och syn på sex. Let´s talk about sex är ett väldigt roligt spel
9
Hisab Joker
Let's Talk About Sex
149 kr
Sexleksaker Rea A Year Of Sex Card Game - Kortlek full med spännande sexställningar för par, bygg och lev ut era innersta fantasier!
Sexleksaker Rea A Year Of Sex Card Game - Kortlek full med spännande sexställningar för par, bygg och lev ut era innersta fantasier!
4
Kheper Games
A Year Of Sex Card Game
69 kr
Sexleksaker Rea Let's F*ck! Board Game - Sexigt spel för 2-4 spelare som vill testa nya ställningar, förspelstekniker och sexuella utmaningar
Sexleksaker Rea Let's F*ck! Board Game - Sexigt spel för 2-4 spelare som vill testa nya ställningar, förspelstekniker och sexuella utmaningar
4
Kheper Games
Let's F*ck! Board Game
299 kr
Sexleksaker Rea Spel You & Me - 90 genomtänkta kort plus tärning gör varje runda ny, flörtig och lagom vågad. Smidigt format som tar bort startstrul och höjer stämningen på nolltid.
Sexleksaker Rea Spel You & Me - 90 genomtänkta kort plus tärning gör varje runda ny, flörtig och lagom vågad. Smidigt format som tar bort startstrul och höjer stämningen på nolltid.
Nyhet
Hisab Joker
Spel You & Me
199 kr
Sexleksaker Rea Kama Sutra Playing Cards - En helt spelbar kortlek där varje kort bjuder på en ny Kama Sutra-position för mer pirr. Smidigt, diskret och perfekt när ni vill låta slumpen sätta stämningen.
Sexleksaker Rea Kama Sutra Playing Cards - En helt spelbar kortlek där varje kort bjuder på en ny Kama Sutra-position för mer pirr. Smidigt, diskret och perfekt när ni vill låta slumpen sätta stämningen.
Tease and Please
Kama Sutra Playing Cards
69 kr
Sexleksaker Rea Gay Sex Card Game - Kortspel med positioner för samkönat sex!
Sexleksaker Rea Gay Sex Card Game - Kortspel med positioner för samkönat sex!
1
Kheper Games
Gay Sex Card Game
99 kr
Sexleksaker Rea Adventurous Sex Card Game - Kortlek full av inspirerande sexställningar och fräcka scenarion, för paret som vill utforska tillsammans!
1
Kheper Games
Adventurous Sex Card Game
99 kr
Sexleksaker Rea Lesbian Sex Card Game - Sexspel för lesbiskt sex, bygg er fantasi med en kortlek full med ställningar och förspel!
Sexleksaker Rea Lesbian Sex Card Game - Sexspel för lesbiskt sex, bygg er fantasi med en kortlek full med ställningar och förspel!
Kheper Games
Lesbian Sex Card Game
99 kr
Sexleksaker Rea Lust! Board Game - Blanda sexiga och romantiska utmaningar för att hitta er ultimata fantasi
Sexleksaker Rea Lust! Board Game - Blanda sexiga och romantiska utmaningar för att hitta er ultimata fantasi
Kheper Games
Lust! Board Game
299 kr
Sexleksaker Rea 50 Positions Of Bondage - Spelkort för er som vill experimentera med bondage
Sexleksaker Rea 50 Positions Of Bondage - Spelkort för er som vill experimentera med bondage
3
Kheper Games
50 Positions Of Bondage
99 kr
Sexleksaker Rea Sex Roulette Foreplay - 24 förspels-utmaningar under ett sexigt roulettspel. Språk: SE-NL-DE-EN-FR-ES-IT-PL-RU-NO
Sexleksaker Rea Sex Roulette Foreplay - 24 förspels-utmaningar under ett sexigt roulettspel. Språk: SE-NL-DE-EN-FR-ES-IT-PL-RU-NO
Tease and Please
Sex Roulette Foreplay
199 kr
Sexleksaker Rea Sex Roulette Naughty Play - 24 naughty utmaningar under ett sexigt roulettspel. Språk: NL-DE-EN-FR-ES-IT-PL-RU-SE-NO
Sexleksaker Rea Sex Roulette Naughty Play - 24 naughty utmaningar under ett sexigt roulettspel. Språk: NL-DE-EN-FR-ES-IT-PL-RU-SE-NO
1
Tease and Please
Sex Roulette Naughty Play
199 kr
Sexleksaker Rea Fifty Shades Of Grey Erotic Dice Game - 2 tärningar med olika utmaningar inspirerad av 50 shades of gray
Sexleksaker Rea Fifty Shades Of Grey Erotic Dice Game - 2 tärningar med olika utmaningar inspirerad av 50 shades of gray
5
Fifty Shades of Grey
Fifty Shades Of Grey Erotic Dice Game
99 kr
Sexleksaker Rea Oral Sex Scratch Tickets - Skrapa fram 3 likadana oral-sexpositioner för att vinna den typen av oralsex av din partner
Sexleksaker Rea Oral Sex Scratch Tickets - Skrapa fram 3 likadana oral-sexpositioner för att vinna den typen av oralsex av din partner
1
Kheper Games
Oral Sex Scratch Tickets
99 kr
Sexleksaker Rea Fisting Gel Relax - Din bästa fisting vän! Ett vattenbaserat glidmedel med silikon som ger ett mycket långvarigt glid utan att kladda. Har en lätt bedövande effekt för en behagligare upplevelse utan spänningar.
Sexleksaker Rea Fisting Gel Relax - Din bästa fisting vän! Ett vattenbaserat glidmedel med silikon som ger ett mycket långvarigt glid utan att kladda. Har en lätt bedövande effekt för en behagligare upplevelse utan spänningar.
7
Orion
Fisting Gel Relax
189 kr
94,5 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea MIXGLISS Silicone Pretty Cherry Blossom 50ml - Silikonbaserat glidmedel och massageolja i ett, med en sensuell doft av körsbärsblommor
9
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Pretty Cherry Blossom 50ml
189 kr
378 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea MIXGLISS Silicone Beach Coconut 50ml - Silikonbaserat glidmedel och massageolja i ett, med en härlig doft av kokos
Kommer inom kort
7
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Beach Coconut 50ml
180 kr
REA
Tid. Pris:
189 kr
(-5%)
360 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea Überlube - 55 ml - Lyxigt silikonbaserat glidmedel som ger ett långvarigt glid och lämnar huden silkeslen
Sexleksaker Rea Überlube - 55 ml - Lyxigt silikonbaserat glidmedel som ger ett långvarigt glid och lämnar huden silkeslen
29
Überlube
Überlube - 55 ml
269 kr
489,1 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea RFSU Magic Glide 75ml - Mixat glidmedel med både vatten- och silikon. Extra vårdande och fuktgivande.
Sexleksaker Rea RFSU Magic Glide 75ml - Mixat glidmedel med både vatten- och silikon. Extra vårdande och fuktgivande.
5
RFSU
RFSU Magic Glide 75ml
119 kr
158,7 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea Pjur 30 Years Anniversary Gift Set - Fira njutning med lyxiga glidmedel, hudvänliga, säkra och testade i Tyskland. Upptäck olika förstklassiga formulas för ökad komfort och lust.
Sexleksaker Rea Pjur 30 Years Anniversary Gift Set - Fira njutning med lyxiga glidmedel, hudvänliga, säkra och testade i Tyskland. Upptäck olika förstklassiga formulas för ökad komfort och lust.
1
Pjur
Pjur 30 Years Anniversary Gift Set
249 kr
191,5 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea Pjur - Man Extremeglide - 100ml - Silikonbaserat glidmedel för män - ultrakoncentrerat, extremt långvarigt och perfekt för både sex, onani och massage.
Sexleksaker Rea Pjur - Man Extremeglide - 100ml - Silikonbaserat glidmedel för män - ultrakoncentrerat, extremt långvarigt och perfekt för både sex, onani och massage.
1
Pjur
Pjur - Man Extremeglide - 100ml
269 kr
269 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea RFSU - Velvet Lube - 40 ml - Silkeslen silikon som håller länge, även i duschen, med bara en liten klick. pH-neutral, vegansk och kondomkompatibel för tryggt glid och skönare stunder.
Sexleksaker Rea RFSU - Velvet Lube - 40 ml - Silkeslen silikon som håller länge, även i duschen, med bara en liten klick. pH-neutral, vegansk och kondomkompatibel för tryggt glid och skönare stunder.
RFSU
RFSU - Velvet Lube - 40 ml
99 kr
247,5 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea RFSU - Magic Lube - 75 ml - Silkeslent glid som håller länge, så du slipper pausa för påfyllning. Fuktar skönt med sheasmör och E-vitamin, snäll mot huden och kondomvänlig.
Sexleksaker Rea RFSU - Magic Lube - 75 ml - Silkeslent glid som håller länge, så du slipper pausa för påfyllning. Fuktar skönt med sheasmör och E-vitamin, snäll mot huden och kondomvänlig.
RFSU
RFSU - Magic Lube - 75 ml
69 kr
92 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml - Silkeslent silikon som håller länge - även när det blir varmt och svettigt. Smart pump i diskret refillbar metallflaska ger lagom mängd utan kladd.
Sexleksaker Rea Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml - Silkeslent silikon som håller länge - även när det blir varmt och svettigt. Smart pump i diskret refillbar metallflaska ger lagom mängd utan kladd.
Nyhet
Überlube
Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
249 kr
1660 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml - Långvarigt, kladdfritt och doftfritt glid i smidiga glasrefiller - redo för resfodralet. Kondomvänlig och snäll mot huden, perfekt när du vill ha lite extra flow i fickformat.
Sexleksaker Rea Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml - Långvarigt, kladdfritt och doftfritt glid i smidiga glasrefiller - redo för resfodralet. Kondomvänlig och snäll mot huden, perfekt när du vill ha lite extra flow i fickformat.
Nyhet
Überlube
Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
249 kr
830 kr / 100 ml
Sexleksaker Rea Silicone Ball Spreader - Tredubbel penisring som separerar — hårdare, längre, intensivare
Sexleksaker Rea Silicone Ball Spreader - Tredubbel penisring som separerar — hårdare, längre, intensivare
6
California Exotic Novelties
Silicone Ball Spreader
129 kr
6,2 cm
Sexleksaker Rea Cool Ring Black Onyx - Klassisk penisring i mjuk silikon — svart, töjbar, pålitlig
Sexleksaker Rea Cool Ring Black Onyx - Klassisk penisring i mjuk silikon — svart, töjbar, pålitlig
Kommer inom kort
6
Love to Love
Cool Ring Black Onyx
151 kr
REA
Tid. Pris:
159 kr
(-5%)
3 - 5 cm
Sexleksaker Rea Boners 3piece Cock Ring Set Grey - Tre storlekar i mjukt silikon — hitta din favorit
Sexleksaker Rea Boners 3piece Cock Ring Set Grey - Tre storlekar i mjukt silikon — hitta din favorit
4
Boners
Boners 3piece Cock Ring Set Grey
249 kr
3 - 4,2 cm
Sexleksaker Rea Maximizer Enhancer Black - Tre ringar i ett – hårdare, längre, intensivare
Sexleksaker Rea Maximizer Enhancer Black - Tre ringar i ett – hårdare, längre, intensivare
Kommer inom kort
1
California Exotic Novelties
Maximizer Enhancer Black
113 kr
REA
Tid. Pris:
119 kr
(-5%)
3,25 / 3,75 / 5 cm
Sexleksaker Rea Stay Hard Rings 3 Piece Set Black - Tre stretchiga ringar — hitta din perfekta passform
Sexleksaker Rea Stay Hard Rings 3 Piece Set Black - Tre stretchiga ringar — hitta din perfekta passform
2
Scala
Stay Hard Rings 3 Piece Set Black
149 kr
2,1 / 2,3 / 2,4 cm
Sexleksaker Rea Romp Remix Trio Violet - Tre stretchiga penisringar i mjukt silikon — väl den som passar bäst
Sexleksaker Rea Romp Remix Trio Violet - Tre stretchiga penisringar i mjukt silikon — väl den som passar bäst
3
ROMP
Romp Remix Trio Violet
189 kr
2 / 2,5 / 2.9 cm
Sexleksaker Rea Lust Cock Ring Trio - Tre storlekar, oändliga möjligheter — kombinera fritt
Sexleksaker Rea Lust Cock Ring Trio - Tre storlekar, oändliga möjligheter — kombinera fritt
9
You2Toys
Lust Cock Ring Trio
99 kr
2,6 - 3,5 cm
Sexleksaker Rea Rocks-Off - Twisted C-Ring - Black - Fast, kroppssäkert grepp som kan ge fastare känsla och längre njutning. Den vridna ytan adderar skön, fokuserad stimulation och är enkel att skölja ren.
Sexleksaker Rea Rocks-Off - Twisted C-Ring - Black - Fast, kroppssäkert grepp som kan ge fastare känsla och längre njutning. Den vridna ytan adderar skön, fokuserad stimulation och är enkel att skölja ren.
Nyhet
Sexleksaker Rea Bathmate Power Rings - Spartan - Töjbar design i Elastomex för intensivare känsla & längre uthållighet
Sexleksaker Rea Bathmate Power Rings - Spartan - Töjbar design i Elastomex för intensivare känsla & längre uthållighet
46
Bathmate
Bathmate Power Rings - Spartan
79 kr
2,2 cm
Sexleksaker Rea Coed Cocksucker - Mjuk, realistisk pocket pussy i stretchigt Fanta Flesh
Sexleksaker Rea Coed Cocksucker - Mjuk, realistisk pocket pussy i stretchigt Fanta Flesh
5
Pipedream Extreme
Coed Cocksucker
149 kr
Sexleksaker Rea Sorority Snatch - Realistisk pocket pussy som kommer få dina fantasier att gå i upplevelse
Sexleksaker Rea Sorority Snatch - Realistisk pocket pussy som kommer få dina fantasier att gå i upplevelse
1
Pipedream Extreme
Sorority Snatch
159 kr
Sexleksaker Rea Teacher Pussy Masturbator Tan - Realistisk vagina pocket pussy
Sexleksaker Rea Teacher Pussy Masturbator Tan - Realistisk vagina pocket pussy
3
Shots S-Line
Teacher Pussy Masturbator Tan
139 kr
Sexleksaker Rea Nurse Pussy Masturbator Tan - Realistisk vagina pocket pussy
Sexleksaker Rea Nurse Pussy Masturbator Tan - Realistisk vagina pocket pussy
1
Shots S-Line
Nurse Pussy Masturbator Tan
139 kr
Sexleksaker Rea FPPR - Vagina Masturbator - Pink - Kompakt lösvagina med mjuk TPE-sleeve som kittlar med knottror och ränder. Enkel att ta med, lätt att rengöra och skön med vattenbaserat glid.
Sexleksaker Rea FPPR - Vagina Masturbator - Pink - Kompakt lösvagina med mjuk TPE-sleeve som kittlar med knottror och ränder. Enkel att ta med, lätt att rengöra och skön med vattenbaserat glid.
Nyhet
Sexleksaker Rea Dirty Cop Pussy Masturbator Flesh - Realistisk vagina pocket pussy
Sexleksaker Rea Dirty Cop Pussy Masturbator Flesh - Realistisk vagina pocket pussy
1
Shots S-Line
Dirty Cop Pussy Masturbator Flesh
139 kr
Sexleksaker Rea French Maid Pussy Masturbator Flesh - Realistisk vagina pocket pussy
Sexleksaker Rea French Maid Pussy Masturbator Flesh - Realistisk vagina pocket pussy
2
Shots S-Line
French Maid Pussy Masturbator Flesh
159 kr
Sexleksaker Rea Masturbator Beer - Skön masturbator kamouflerad till en vanlig ölburk!
Sexleksaker Rea Masturbator Beer - Skön masturbator kamouflerad till en vanlig ölburk!
2
ALIVE
Masturbator Beer
249 kr
Sexleksaker Rea The Girl Next Door Scarlett - Realistisk Pocket Pussy
Sexleksaker Rea The Girl Next Door Scarlett - Realistisk Pocket Pussy
2
Dream Toys
The Girl Next Door Scarlett
169 kr
Sexleksaker Rea The Girl Next Door Riley - Stroker med realistisk textur på insidan och öppning i form av en vagina
Sexleksaker Rea The Girl Next Door Riley - Stroker med realistisk textur på insidan och öppning i form av en vagina
2
Dream Toys
The Girl Next Door Riley
169 kr
Sexleksaker Rea Pocket Pussy  - Mouth and Vagina Stroker - Pocket Pussy med dubbla öppningar med Mun och Vagina
Sexleksaker Rea Pocket Pussy  - Mouth and Vagina Stroker - Pocket Pussy med dubbla öppningar med Mun och Vagina
Kommer inom kort
452
MAIG
Pocket Pussy - Mouth and Vagina Stroker
237 kr
REA
Tid. Pris:
499 kr
(-53%)
Sexleksaker Rea Mega Tight Fucker - Realistisk pocket pussy med 3 ringar för en tajtare feeling!
Sexleksaker Rea Mega Tight Fucker - Realistisk pocket pussy med 3 ringar för en tajtare feeling!
Hidden Desire
Mega Tight Fucker
249 kr
Sexleksaker Rea Aidra Fox Ultraskyn Pocket Pussy - Upplev Aidra Foxs fantastiska vagina med denna perfekta kopia!
Sexleksaker Rea Aidra Fox Ultraskyn Pocket Pussy - Upplev Aidra Foxs fantastiska vagina med denna perfekta kopia!
Kommer inom kort
Doc Johnson
Aidra Fox Ultraskyn Pocket Pussy
237 kr
REA
Tid. Pris:
249 kr
(-5%)
Sexleksaker Rea XKIN - Raw - The Grip - Palmstor lösvagina med tajt, texturerad kanal och sug som känns som mun. Mjuk, icke-klibbig TPE och diskret format utan batterier, redo när lusten slår till.
Sexleksaker Rea XKIN - Raw - The Grip - Palmstor lösvagina med tajt, texturerad kanal och sug som känns som mun. Mjuk, icke-klibbig TPE och diskret format utan batterier, redo när lusten slår till.
Nyhet
1
XKIN
XKIN - Raw - The Grip
129 kr
Du har sett 66 av 780 produkter.
Fler produkter
Fler Produkter
Du kanske även gillar
Produkten har lagts till i din varukorg
Baserat på din varukorg
Passar perfekt med det
Baserat på din varukorg
Rekommenderat för dig
Trender just nu
Andra kunder köpte just dessa
1-2 dagar leverans
Vi jobbar för att kunna leverera ditt paket inom 1-2 arbetsdagar. Beställer du innan 14.45 skickas ditt paket samma dag.
Instabox DHL Budbee EarlyBird
5-10 dagar leverans
Leveranstiden för denna produkt är 5–10 arbetsdagar. Produkten skickas direkt hem till dig från ett av våra europeiska lager.
DHL GLS FedEx
39 kr frakt / Fri över 999 kr
Våra priser för frakt startar på 39 kr. Vi erbjuder olika leveranssätt och fraktbolag som kan väljas vid beställning. Vid köp över 999 kr får du fri frakt på din beställning.
100% diskret & säkert
Ditt paket skickas i ett diskret och anonymt paket. Avsändaren är anonymiserad på paketet och även i betalningsinformationen. Innehållet i ditt paket kommer inte vara synligt eller tillgängligt för andra.
Anonymt paket
Öppet köp
Du kan returnera dina produkter upp till 30 dagar, så länge de inte har öppnats, använts eller skadats. Om du prenumererar på vårt nyhetsbrev får du en förlängd returrätt på 100 dagar. Du som kund står för fraktavgiften vid eventuell retur.
Det säger våra kunder
Utmärkt
Trustpilot
4.7 av 5.0
11 052 omdömen på
100% Garanti

Vi har utvecklat Mshop Private Collection i nära samarbete med våra kunder. Vi har genom åren samlat in all den feedback som de har gett oss, vilket nu gör det möjligt för oss att lova dig en 100 % nöjd kund-garanti. Detta betyder följande för dig:

  • Om du mot förmodan inte skulle vara nöjd, får du pengarna tillbaka.
  • Du är välkommen att prova och testa produkten. Skulle du, mot all förväntan, inte uppleva den glädje du förväntar dig, är det bara att kontakta vår kundtjänst. Vi ser då till att du får full återbetalning.

Denna garanti gäller i 30 dagar från det att du har mottagit din produkt från Mshop Private Collection.